Путін переніс свій візит в Туреччину: названі нові дати

Фото: Детектор Медіа

Ймовірно, він прилетить в Анкару в кінці квітня — на початку травня. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на пропагандистське видання «ТАСС».

Згідно з інформацією дипломатичного джерела «ТАСС» в Туреччині, візит Путіна до Анкари, який планувався на 12 лютого, перенесли. Водночас причини такого рішення не відомі.

В коментарі пропагандистському виданню спікер Кремля Дмитро Пєсков заявив, що не може підтвердити вищезгадану інформацію оскільки «жодних термінів (ред. — офіційно) не оголошували». При цьому він додав, що підготовка до контактів на вищому рівні продовжується.

Пізніше джерело «ТАСС» в Анкарі сповістило, що Путін приїде до Туреччини, попередньо, наприкінці квітня — на початку травня.

Варто нагадати, що про візит Путіна до Туреччини в лютому писало видання Türkiye. Очікувалось, що глава Кремля прилетить в Анкару 12 числа. Російські ЗМІ з посиланням на власні джерела зазначали, що вищезгадана дата є ймовірною, втім, не остаточно, оскільки триває узгодження.

Помічник російського диктатора з міжнародних справ Юрій Ушаков розповів, що під час зустрічіПутін та лідер Туреччини Реджеп Таїп Ердоган обговорять війну проти України, а також «зерновий коридор».

Нагадаємо, в Європарламенті хочуть заборонити прибічнику Трампа в′їзд до ЄС через інтерв’ю з Путіним.

0 Replies to “Путін переніс свій візит в Туреччину: названі нові дати”