Що потрібно знати вибираючи квіти до дня народження

Квіти завжди були, є і будуть не тільки чудовим подарунком, але і способом вираження почуттів.

Правильно підібраний букет буде приємним не тільки жіночій статі, а й чоловічій, головне знати, як правильно вибрати вид квітів.

За останні роки, квіти стали невід’ємним атрибутом будь-якого свята, їх дарують в честь певної події, досить часто вони являються вираження захвату мистецтвом того, чи іншого артиста, чи потрібно говорити, наскільки часто дарують квіти на день народження, чи інші пам’ятні дати?

Як правильно вибрати букет?

Незважаючи на те, що отримувати квіти завжди приємно, не тільки жінкам, але й чоловікам, все таки потрібно дотримуватися чітко визначених правил. Погодьтесь, подарувати чоловікові ромашки, як мінімум буде дивно, чого не скажеш про рози, втім про все по порядку:

  • для жінок зрілого віку, чудовим рішенням стане букет квітів бордових, лілових кольорів;
  • для вираження почуттів своїй половинці, чудово підійдуть  квіти чуттєво червоного кольору;
  • для чоловіків потрібно вибирати букети з великими бутонами;
  • для молодих дівчат чудовим рішенням стане придбання букету світлих, пастельних тонів;
  • у разі подарунку матері, чи близькій подрузі, ідеальним варіантом стане букет їх улюблених квітів.
Читайте также:  16 апреля в Украине ожидается переменная облачность, днем местами до +20 °С

На що звернути увагу перед придбанням букету на день народження?

Окрім вищевказаних моментів, слід не забувати також і про важливість правильно підібраних відтінків. Ні для кого не секрет, що досить часто іменинниці люблять позувати з букетом перед камерою. Дуже важливо, щоб відтінок букету Studio Flores відповідав хоча б кольору волосся винуватиці святкування. Так, для блондинок чудово відійдуть ніжні, пастельні тони, в той час, як для брюнетки – білі. Для рудоволосих дівчат бажано дарувати букети з великою кількістю зелені.

Серед інших правил, при виборі букетів на день народження, варто відзначити неетичність подарунку білих квітів для іменника, котрий хворіє, а також пристрасних букетів людям, з якими у Вас чітко ділові відносини.  Також дуже важливо, при покупці букету без подарункової упаковки, щоб шипи, для прикладу на розах, були обрізані, щоби іменник, або іменинниця не поранилися.    

Евгений Радченко

Добавить комментарий

Next Post

Выплата тройной зарплаты медикам: в Минздраве сделали заявление

Чт Май 14 , 2020
В четверг, 14 мая, министр здравоохранения Украины Максим Степанов во время брифинга заявил, что почти все области выплатили за март тройную заработную плату медикам, которые борются с коронавирусом.  Он добавил, что сегодня информация будет окончательная, чтобы можно было сказать, что все медики получили надбавку. Ту информацию, которую Министерство здравоохранения сегодня получает от областей […]