Чому Україна отримає не всі снаряди, закуплені в рамках «чеської ініціативи»

Однак з обіцяних 800 000 снарядів (155-мм і 122-мм), придбання яких відбувається з подачі президента Чехії Петра Павела («чеська ініціатива»), ЗСУ отримає лише незначну частину.

Чому Україна не отримає усі снаряди, закуплені в рамках «чеської ініціативи», розповідає Независимый Регион з посиланням на заяву власника чеського збройового холдингу CSG Міхала Стрнади, опубліковану в Financial Times.

Странда зазначив, що близько 50 відсотків снарядів, які були закуплені за дорученням Праги у країн Африки та Азії, виявилися занадто низькоякісними для того, щоб такі боєкомплекти одразу можна було б відправити українським захисниками на фронт. Саме з цієї причини, група компаній CSG змушена самостійно додавати до деяких з артбоєприпасів складові, яких бракує, і які виготовлятимуть на власних потужностях. Це уповільнить процес з доставкою і відіб’ється на кінцевій вартості поставок.

Зокрема, у Чехії наголосили, що на тлі загальносвітового зростання цін і дефіциту пороху та бавовни, у виробників, судячи з усього, виникнуть «великі проблеми» з такими компонентами, попри те, що «чеську ініціатива» ніхто згортати не збирається.

Раніше НР писала про те, за яких умов країни Балтії та Польща можуть ввести війська в Україну.

0 Replies to “Чому Україна отримає не всі снаряди, закуплені в рамках «чеської ініціативи»”