НАТО без США? На що може піти Трамп у разі перемоги на виборах

Він заявив, що у разі перемоги на президентських виборах він не буде виводити Сполучені Штати Америки з НАТО та прийде на допомогу країнам-членам, якщо на них нападе Росія. Втім, для цього існує важлива умова. За словами Трампа, ЄС повинен «грати чесно» і платити внески.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Politico.

Як зазначає видання, Трамп підтвердив свою відданість Альянсу, але застеріг європейські країни від «зловживання» американською підтримкою.

«НАТО має ставитися до США справедливо, тому що якби не Сполучені Штати, НАТО буквально не існувало б», — висловився кандидат у президенти США.

На запитання, чи прийдуть США за його президентства на допомогу країнам НАТО, якщо на них буде здійснено напад, Трамп відповів ствердно. Однак одразу ж зробив важливу ремарку.

«Так. Але ви знаєте, Сполучені Штати повинні платити свою справедливу частку, а не справедливу частку всіх інших», — наголосив політик.

Трамп стверджує, що Альянс важливіший для європейських країн, ніж для США.

«У нас є океан між деякими проблемами… у нас є великий та красивий океан. (НАТО — ред.) важливіший для (європейських країн — ред.), вони скористаються перевагами», — додав експрезидент.

Також на питання, чи стоятиме Америка поруч із союзниками, якщо європейські країни «почнуть грати чесно», він відповів: «Так, на 100 відсотків».

Варто зазначити, що в Європі вже почали готуватися до ймовірно виходу США з НАТО на фоні попередніх заяв Трампа, в яких він говорив про такі наміри.

Раніше НР писав про те, що сказав Путіну день анексії Криму і яку долю «напророчив» Кримському мосту.

0 Replies to “НАТО без США? На що може піти Трамп у разі перемоги на виборах”