Коли Конгрес США перейде до розгляду пакету допомоги Україні

Річ у тому, що Конгрес США йде на святкові канікули через Великдень.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на The Hill.

Стало відомо, що спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон планує відкласти розгляд пакета допомоги Україні щонайменше на три тижні – до 9 квітня. Республіканець має намір спочатку ухвалити фінансові питання уряду США, а після перерви на великодні свята повернутись до можливості голосування щодо пакета допомоги Україні.

The Hill пише, що Конгрес США ще працюватиме чотири дні, після чого піде на двотижневі канікули з нагоди Великодня, яке у католиків припадає на 31 березня. Водночас у планах палати представників немає на порядку денному питання про голосування пакета допомоги України.

«Ми не можемо поїхати додому на Песах і Великдень — ми маємо надати цю допомогу Україні», — розкритикувала таке рішення республіканців представниця демократів Ненсі Пелосі.

У виданні додають, що спікер Палати представників Майк Джонсон не збирається розглядати питання фінансової допомоги Україні. Американський політик спочатку збирається поставити на голосування законопроєкти про фінансування уряду, а потім можливо перейти і до інших документів, зокрема щодо нацбезпеки, куди входить питання допомоги Україні на 60 млрд доларів.

Таким чином, рішення щодо допомоги Україні буде ухвалене не раніше 9 квітня, коли Палата представників повернеться до Капітолія після тривалої святкової перерви.

Раніше НР писав про те, на що може піти Трамп у разі перемоги на виборах і чи виведе він США із НАТО.

0 Replies to “Коли Конгрес США перейде до розгляду пакету допомоги Україні”