В Росії заявили, що до теракту в «Крокусі» причетні таджики: що відповіли в МЗС Таджикистану

У мережі також опублікували фото ймовірних підозрюваних.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на російський Telegram-канал Baza.

РосЗМІ повідомляють, що у Брянській області нібито затримали двох підозрюваних. Автомобіль з можливими стрілками затримали неподалік від кордону Білорусі та України. Зазначається, що в авто знаходилось шість осіб, однак чотирьом нібито вдалося втекти.

При цьому в Росії заявили, що до стрілянини в ТЦ причетні громадяни Таджикистану. За повідомленнями ЗМІ, російські силовики розіслали орієнтування з фото можливих нападників. Серед них:

  • Шохінджонн Сафолзода, 21 рік;
  • Рустам Назаров, 29 років;
  • Рівожідін Ісмонов, 51 рік;
  • Махмадрасул Насрідінов, 37 років.

Відомо, що вони були зареєстровані в Ярославській, Іванівській та Самарській областях РФ.

Також в мережі вже розповсюджують відео з допитом перших затриманих, які розповіли, що стріляли в людей в «Крокусі» за винагороду в півмільйона доларів.

Що відповіли в МЗС Таджикистану

В МЗС заявили, що інформація про причетність громадян Таджикистану до теракту в Підмосков’ї не відповідає дійсності. Там заявили, що не отримували від Москви офіційної інформації.

«Наголошуємо, що таджицька сторона не отримувала від офіційної влади Росії підтвердження про циркульовану нині фейкову інформацію про причетність громадян Таджикистану. У зв’язку з цим просимо спиратися на офіційну інформацію, що розповсюджується державними органами Росії», — йдеться у повідомленні.

А в МВС Таджикистану заявили, що дві особи з орієнтувань зараз знаходяться у республіці. Йдеться про Ісмонова Ріводжіддіна і Насрідінова Махмадрасула.

Раніше НР писав про те, що відбувалося в ТЦ «Крокус сіті Хол» і скільки людей загинуло. Станом на 12:00 кількість жертв зросла до 115 осіб.

0 Replies to “В Росії заявили, що до теракту в «Крокусі» причетні таджики: що відповіли в МЗС Таджикистану”