В українських школах може з’явитися новий предмет: що відомо про освітню програму

З часом такий предмет, як «Волонтерство» може бути запроваджено, як додаткові години навчання, як це працює у багатьох країнах світу, включаючи Ізраїль.

Що відомо про нову освітню програму, розповідає Независимый Регион з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що ця ініціатива є дуже важливою, тому що кожна дитина може бути корисною у допомозі ветеранам та іншим нужденним, при цьому усвідомлено присвячуючи свій час справі.

Варто наголосили на тому, що волонтерство допоможе у формуванні свідомого, активного та миролюбного патріотизму, який закликатиме до захисту батьківщини. Також ця програма сприятиме розвитку лідерських якостей, організаційних здібностей, наполегливості та впевненості, а також допоможе підтримувати психічне та фізичне здоров’я підлітків під час війни.

Крім цього, головною метою є включення волонтерства, що практикується школярами, до системи окремих годин навчання, починаючи з рівня додаткових позаурочних занять, але згодом із можливістю інтеграції до освітніх програм.

В школах вже заплановані 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені активісти разом з педагогами поділяться, як маленькими кроками досягти значних результатів, та поділяться інструментами, які допоможуть школярам стати частиною волонтерського руху.

Ініціаторами проєкту є ГО «Українська волонтерська служба» та ГО «Рух Олександра Педана JuniorS» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.

Також буде оновлена програма «Захист України», яка навчатиме дітей, як діяти у воєнний час та чим можна допомогти країні при виникненні небезпеки. Нова програма буде суттєво відрізнятися від попередніх і зацікавить як хлопців, так і дівчат.

Раніше НР писав про те, як зареєструватись на НМТ-2024 і коли він пройде.

0 Replies to “В українських школах може з’явитися новий предмет: що відомо про освітню програму”