Російські пропагандисти розповсюджують відеофейк про 3 ОШБр: що відомо

Фото: Цензор.нет

Росія запустила в інтернеті фейковий відеоролик, на якому нібито бійці Третьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр) розстрілюють російських окупантів, які хотіли здатися в полон. Проте даний відеоролик не відповідає дійсності, адже Збройні сили України (ЗСУ) дотримуються Женевської конвенції, тоді як окупанти не боячись страчують українських військовослужбовців і знімають це на камеру.

Телеграм-каналами, якими керують із РФ, розповсюджують ролик, на якому нібито бійці 3 ОШБр розстрілюють потенційних військовополонених. Відео ряд закінчується повідомлення із закликом «вбивати укропів». Черговий фейк російської пропаганди розвіяв Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки SPRAVDI. Про це повідомляє Независимый Регион.

Експерти Центру звернули увагу на ряд неточностей та розбіжностей в даному відео. Це лише постанова, адже видно, як після «стрілянини» один із «розстріляних» ворухнувся.

Ще одним підтвердженням фейковості відео є мова «солдати ЗСУ». Експерти зазначають, що їхня українська мова зовсім неприродна.

В Центрі наголошують, що українські військові дотримуються Женевської конвенції та до військовополонених ставляться гуманно. Цей фейк був опублікований з метою і надалі розпалювати ненависть до ЗСУ.

Нагадаємо, Шольц вигадав нову відмову для постачання Україні далекобійних ракет Taurus.

0 Replies to “Російські пропагандисти розповсюджують відеофейк про 3 ОШБр: що відомо”