В Міноборони розповіли, коли в Україні запрацює кабінет військовозобов’язаного

Фото: DOU

Міністерство оборони України запланувало запуск електронного кабінету військовозобов’язаного вже у другому кварталі 2024 року. Наразі проект готовий наполовину.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю заступниці міністра оборони із цифровізації Катерина Черногоренко Forbes. Вона зазначила, що після підписання законопроекту про мобілізацію потрібно буде 2 місяці, щоб відкрити Е-кабінет.

«Ми плануємо на початку другого кварталу запустити таку можливість, як тільки закон набуде чинності. Це досить короткий термін, для таких інструментів можна сказати миттєвий», — сказала Черногоренко.

Також електронний кабінет військовозобов’язаного дозволить українцям оновлювати свої персональні дані без відвідування ТЦК і надалі ця інформація буде використовуватись територіальними центрами комплектації. 

Крім того, заступниця міністра оборони України додала, що законопроект №10062 про цифровізацію армії, який ухвалила Верховна Рада, удосконалив взаємодію між реєстрами, розширив перелік відомостей про військовозобов’язаних, резервістів та призовників у системі «Оберіг».

Завдяки цьому заповнення додатку «Оберіг» буде проходити за спрощеною процедурою, без зайвої бюрократії, довідок та ксерокопій, що дозволить не нести купу документів.

«Ми зможемо отримувати ці дані у режимі реального часу з інших реєстрів», – повідомила Катерина Черногоренко.

Вона додала, що наразі команда з цифровізації проводить активну роботу над кількома проектами: реєстр військовозобов’язаних «Оберіг», бронювання, кабінет призовника та додаток «Армія+».

Нагадаємо, Кабмін призначив нового голову НАЗК і в.о. голови ДСНС.

0 Replies to “В Міноборони розповіли, коли в Україні запрацює кабінет військовозобов’язаного”