«В України з’явиться можливість»: військовий аналітик розповів, коли Росія може зупинити наступ

Фото: Варта 1

Наступальні дії російських окупантів можуть закінчитись ближче до квітня 2024 року. Після чого вони візьмуть паузу, провести перегрупування та провести доукомплектацію після втрат. Водночас загарбники не припиняють чинити тиск на деяких ділянках фронту.

Такою думкою поділився керівник центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телемарафону. Про це передає Независимый Регион. Він вважає, що українські військові матимуть можливість проводити наступальних операцій.

«В українських сил з’являються можливості для проведення тактичних наступальних операцій, які, можливо, можуть перерости у певний оперативний успіх», — сказав Мусієнко і додав, що ЗСУ знову можуть зосередити зусилля на півдні, проте буде змінений напрямок.

Наразі на цій ділянці проходить чорноморська операція, операція на лівому березі Дніпра, а також постійні удари по тимчасово анексованому Криму.

Під час паузи, як зазначає Мусієнко, окупанти продовжуватимуть утримувати ініціативу на деяких дільницях, проте активність з їхнього боку зменшиться.

«Просто вони зменшать активність, інтенсивність та кількість сил, які будуть застосовувати. Ну і будуть, очевидно, перебувати в активній обороні. Зараз в активній обороні знаходимося ми. І у нас сьогодні стоїть завдання комбіноване: відбити численні атаки ворога та бути готовими до того, що тільки-но з’явиться можливість – використати шанс, який дається, для того, щоб покращити нашу ситуацію на тактичному рівні, а можливо й на оперативному», — пояснив український військовий експерт.

Раніше НР писав про те, кого ще планує звільнити Зеленський.

0 Replies to “«В України з’явиться можливість»: військовий аналітик розповів, коли Росія може зупинити наступ”