Українська розвідка організувала хакерську атаку на сервер спецзв’язку Міноборони РФ

Фото: Вечірній Київ

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на допис Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook.

Зазначається, що фахівці ГУР Міністерства оборони України 30 січня 2024 року здійснили кібератаку на сервер Міністерства оборони держави-агресора Росії, який ті використовували для спецзв’язку. В результаті атаки сервер «ліг».

Завдяки кібератаці припинився обмін інформацією між підрозділами Міноборони РФ, які користувалися зазначеним розташованим у Москві сервером.

Фахівці, які «поклали» російський сервер, очевидно не знали, що програмне забезпечення на атакованому сервері було затверджено ФСБ Росії як таке, що відповідає державним стандартам захисту інформації.

Наразі відомо, що відповідний «незламний» софт встановлений на різних стратегічних об’єктах державного сектора Росії, зокрема — військових. 

«Кібероперація – триває», — додали в ГУР.

Варто зазначити, що після повномасштабного вторгнення РФ українські IT здійснюють атаки на сайти великих російських банків, а також держустанов. Зокрема, вони вже зупиняли роботу сайти Міноборони Росії, Роскомнагляду та Росавіації.

Нагадаємо, у Раду внесли новий законопроєкт про мобілізацію.

0 Replies to “Українська розвідка організувала хакерську атаку на сервер спецзв’язку Міноборони РФ”