Азаров «привітав» Зеленського з днем народження: українці відповіли

Фото6 РБК-Україна

Ексглава уряду України Микола Азаров, який переховується в Росії, не забув про день народження діючого президента України Володимира Зеленського.

У своєму Twitter соратник Януковича поцікавився, щоб йому побажали українці цього дня. Про це повідомляє Независимый Регион.

Азаров для «привітання» обрав не найвдаліше фото українського глави та назвав його «наркоманом» та «вбивцею». Однак у коментарях не знайшлося жодного повідомлення, в якому українці підтримали б проросійського політика.

«Наркоман та вбивця українського народу Зеленський відзначає сьогодні 46-річчя. А що б ви йому побажали?» — написав Азаров.

Найбільш яскравий коментар залишив користувач з ніком ФОП Alexis Polux. Він побажав Володимиру Зеленському випити пива «Сармат» із черепа Азарова у Донецьку. Ексдепутат та блогер Борислав Береза зазначив, що не є прихильником Володимира Зеленського, але із задоволенням подивився б на це.

Серед найпопулярніших побажань для президента була перемога над Росією. Також користувачі мережі побажали станцювати на могилі зрадників, а також два дивізіони літаків F-16, ATACMS та Taurus. А комік Тарас Стадницький нагадав Азарову, що колись він сміявся з жартів Зеленського та його команди, а тепер називає його вбивцею.

Раніше повідомлялось, що Трамп особисто гальмує виділення допомоги Україні.

0 Replies to “Азаров «привітав» Зеленського з днем народження: українці відповіли”