«Не будемо однією родиною»: художниця Морозюк після скандалу порвала з Гринкевичем

Фото: UAinfo

Про це розповідає Независимый Регион з посиланням на допис художниці в Instagram.

Художниця Морозюк віднедавна перебуває під хвилею критики, так як вона є нареченою Романа Гринкевича, батько якого звинувачується у державній зраді та розкраданні коштів.

Тривалий час дівчина відмовчувалась щодо цієї ситуації і потім просто зникла. Проте нещодавно Соня пояснила, звідки у її власності взялись дві квартири у Києві. У своїй заяві вона запевняє, що жодного відношення ні вона, ні її квартири до грошей родини Гринкевичів не мають.

Цього разу Морозюк заявила, що розірвала стосунки з Романом і не хоче бути поряд з людиною, яка зрадила країну.

«Я залишаюсь Сонею Морозюк. Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк», — написала художниця.

Ще вона зізналась, що за період їхніх стосунків, отримала від Романа лише два подарунки — обручку і кольє. Ці подарунки Соня обіцяє продати, а кошти відправити на потреби ЗСУ.

Свій допис дівчина завершила заявами, що не отримувала від свого колишнього нареченого чи членів його родини рухоме або нерухоме майно.

«Всі підозри в тому, що я нібито отримувала ще щось від Романа або членів його родини — квартири, машини, нерухомість, що завгодно — я відкидаю, і готова доводити це в суді і як завгодно. Обіцянка подати декларацію залишається в силі. Дякую всім, хто вірить в мене як в людину з мораллю і принципами», — додала Морозюк.

Нагадаємо, Дуда звернувся з важливим попередженням до світових лідерів.

0 Replies to “«Не будемо однією родиною»: художниця Морозюк після скандалу порвала з Гринкевичем”