«Надіюсь ви вже зд*хли за бандеру»: росіяни вчергове пробили дно, радіючи смертям українців

Фото: Факти

Сліпо вірячи роспропаганді та оскаженівши від знищення ВДК «Новочеркаськ», вони почали коментувати новини про ракетну атаку.

Основне, що вони робили в своїй істерії, це прославляли роботу армії РФ та бажали Україні ще більше страждань та смертей. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на «Телеграф».

Для росіян масований обстріл 29 грудня і влучання у цивільну інфраструктуру та житлові будинки — це «передноворічні подарунки» українцям. Жителі країни-терориста, які «не хочуть війни» щиро радіють зі страждань українців. Вони пишуть, що це ще було мало і треба більше крові. Деякі, вкрай одурманені новинами про обстріл мирних міст України, бажають смерті навіть своїм рідним, які живуть в Україні.

Не обійшлось і без таких, які впевнені, що у житлові будинки влучила українська протиповітряна оборона, яка намагалась збити ракети, так як про це говорить російський «зомбо-ящик». В прояві своєї «великодушності» вони пишуть, щоб Україна більше не збивала їхні цілі, адже так нібито тільки гірше.

Особливо кровожерливі росіяни пишуть, що українські міста варто зрівняти з землею, як у Секторі Гази, завдавши ще більше втрат.

Нагадаємо, в поліції уточнили число жертв та травмованих після атаки РФ.

0 Replies to “«Надіюсь ви вже зд*хли за бандеру»: росіяни вчергове пробили дно, радіючи смертям українців”