USAID – Як громадська діяльність зробить з вас лідера

Молодь – це люди з особливим мисленням, це креативні люди, які не придумуватимуть стратегію для реалізації стратегії, які чітко бачать свої цілі і йдуть до них, ведучи інших. Громадська діяльність USAID об’єднує креативних, людей, які багато думають і працюють.

Програма «Долучайся»

На сайті USAID кожен без проблем зрозуміє, чим займається організація, які її цілі, які результати отримає той, хто вирішить до неї дійсно долучитися. Для тих, хто все ж не зрозумів дещо складно написаний текст програми, пояснюємо, програма створена для того, щоб:

  • Залучати людей до громадської діяльності.
  • Контролювати громадську діяльність.
  • Переходити на нові рівні громадської діяльності. Це національний, регіональний, місцевий рівні.
  • Виховати у людей ініціативність.
  • Покращувати світ навколо.
  • Ставати лідером.

Цей список із сайту Engage можна безкінечно продовжувати. Отож, що ж вам потрібно? Вам потрібно навчитися бути активним громадянином, а ще краще бути в команді ініціативних людей. Вас лякають слова «партисипативний» та «репрезентативний», коли мова йде про урядування на місцевому та національному рівнях, то вам точно треба долучитися до нашої програми. Ви станете:

  • Обізнанішим.
  • Кориснішим суспільству.
  • Задоволенішим собою.

Так, ви дійсно будете задоволені собою, знаючи, що робите щось корисне, що допомагаєте своїй команді, що ростете й стаєте розумнішими. Наша база знань допоможе вам стати дійсно кращою людиною у всіх розуміннях цього слова.

Вам буде цікаво

Щоб стати справжнім реформатором змін треба долучитися до однойменної програми «Долучайся!». Вам стануть доступні позакласні заходи, на яких зустрічаються різні люди, в тому числі діти і їх батьки.

Пройде зовсім мало часу й ви зрозумієте, що вже готові долучатися до ряду корисних процесів, придумувати власні плани, оптимістичні промови та стратегії для стратегій, які раніше не вдалися. 

Свідомий громадянин – той, який вчиться, розвивається, працює на користь іншим. Такий громадян у недалекому майбутньому з легкістю може балотуватися у депутати, адже матиме безцінний досвід з молодого віку. Так, ви матимете уявлення, як побороти корупцію на різних рівнях, як змусити владу працювати прозоро, як допомагати молоді розвиватися швидше, як стати лідером і спонукати інших ним стати.

Не варто забувати, що досвід спілкування з однодумцями дасть вам ключі від багатьох дверей, за якими стоять ваші без сумнівів корисні плани. Прийшов час зрушити з мертвої точки й долучитися до чогось корисного. Тому обов’язково долучайтесь до нашої програми «Долучайся!».    

0 Replies to “USAID – Як громадська діяльність зробить з вас лідера”