Які професії в майбутньому замінить штучний інтелект

Він допомагає швидше отримати необхідні відповіді на безліч питань, створити фото, легко обробляє великі обсяги даних, проводити бізнес-аналіз, виявляти проблеми. Аналітики передбачають, що ШІ незабаром повністю або частково замінить фахівців у різних сферах. 

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Today.ua.

Річ у тому, що фахівців у цих сферах з легкістю може замінити штучний інтелект. Той же ChatGPT становить небезпеку для багатьох галузей.

Які професії замінить ШІ

Юридичні професії. ШІ буде обробляти масиви даних і готуватиме проєкти не гірше, а може навіть краще за юристів та їхніх помічників. Багато кому з них доведеться змінити роботу.

Медіа-професії. ШІ добре читає і пише тексти, але поки що робить це з помилками. Однак ситуація має тенденції на покращення і генеративні технології з легкістю аналізуватимуть та інтерпретуватимуть величезні обсяги інформації – з високим результатом.

Викладачі. ШІ легко надає відомості з предметів, що ставить старання вчителів під питання. Він «знає» більше, ніж багато викладачів. Заспокоює тільки те, що зв’язок з людиною ніколи не зникне, як би сильно не автоматизувався процес навчання.

Аналітики ринку. ШІ вміло оперує даними, що дозволяє йому досить добре прогнозувати тенденції ринку, тому у майбутньому робота аналітиків ринку може бути автоматизована.

Фінансові професії. Великі обсяги цифрових даних запросто опрацює ШІ. Тому фінансові консультанти ризикують опинитися без роботи.

Бухгалтери. ШІ може опрацьовувати бухгалтерську інформацію, тому інтелектуальна праця також у майбутньому опинитися під загрозою.

Трейдери. Штучний інтелект подолає Excel-моделювання, яке часто виконують новачки у цій галузі. Тому для цієї роботи люди можуть більше не знадобитися.

Технологічні професії (аналітики даних, програмісти). В найближчому майбутньому ШІ замінить реальних співробітників. При цьому професор Колумбійської бізнес-школи переконаний, що він скоріше допоможе IT-фахівцям, а не замінить їх.

Графічні дизайнери. Інструмент штучного інтелекту DALL-E може за лічені секунди генерувати зображення. Цей інструмент може суттєво вплинути на індустрію графічного дизайну.

Агенти служби підтримки клієнтів. ШІ-чати почали замінювати людей у службах підтримки клієнтів. Очікується, що ця тенденція посилиться.

Раніше НР писав про те, як виглядає смартфон, який може стати конкурентом для iPhone.

0 Replies to “Які професії в майбутньому замінить штучний інтелект”