Ці моделі iPhone користувачі активно обирають при переході з Android

Фото: Digital Trends

У ході нещодавнього дослідження виявили уподобання користувачів при виборі моделей iPhone, коли вони переходять із пристроїв на базі Android.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на сайт CIRP – Apple Report, який спеціалізується на маркетингових дослідженнях.

Згідно з результатами дослідження, приблизно 15 відсотків усіх покупців смартфонів Apple є колишніми користувачами Android. Що стосується конкретних моделей, то в минулому році 51 відсоток з них вибрали різні версії iPhone 14, а 29 відсотків віддали перевагу iPhone SE, iPhone 12 або iPhone 13. Лише 21 відсоток обрали новітню модель iPhone 15.

Варто відзначити, що базові моделі попередніх років виявилися популярнішими серед цієї категорії користувачів у порівнянні з постійними покупцями продукції Apple.

Експерти пояснюють це явище тим, що раніше користувачі Android володіли доступнішими пристроями, і тому перехід на iPhone з аналогічною ціною видається їм вигіднішим фінансовим рішенням.

Ще однією причиною такого вибору спеціалісти називають привабливість для екосистеми Apple (iMessage та FaceTime), яка не вимагає наявності останнього телефону.

Раніше НР писав про прості способи, які допоможуть прискорити зарядку телефону.

0 Replies to “Ці моделі iPhone користувачі активно обирають при переході з Android”