Ці прості способи допоможуть прискорити зарядку телефону

Фото: РБК-Україна

Независимый Регион з посиланням на «Телеграф» ділиться найкращими лайфхаками, які допоможуть швидко зарядити телефон. Для цього варто виконати низку простих рекомендацій і вдатись до маленьких хитрощів.

Як прискорити зарядку смартфона

Переведіть телефон у режим польоту. При активації цієї функції смартфон відключається від мережі та перестає виконувати інші завдання, які «втомлюють» батарею. Йдеться про пошук мереж Wi-Fi та GPS. Відповідно, енергія спрямовується виключно на зарядку.

Закрийте всі програми. Програми, які працюють у фоновому режимі, продовжують споживати енергію, навіть якщо ви ними не користуєтесь. Як результат, заряджання батареї відбувається повільніше, оскільки частина енергії витрачається на підтримку цих за стосунків.

Заряджайте від розетки. Телефон швидше заряджається від розетки, ніж від порту USB на комп’ютері. Справа у тому, що кількість струму, який телефон може отримувати через зарядку від розетки, набагато більша.

Функція швидкого заряджання. Якщо телефон підтримує таку функцію, використовуйте відповідний зарядний пристрій та кабель. Швидка зарядка зазвичай використовує вищий рівень потужності, ніж стандартна. Це допомагає заряджати пристрій швидше.

Не користуйтеся телефоном під час заряджання. Пристрій витрачає частину енергії від виконання завдань, що впливає на швидкість зарядки.

Раніше НР писав про те, що потрібно зробити, щоб телефон швидко не розряджався у потязі.

0 Replies to “Ці прості способи допоможуть прискорити зарядку телефону”