Ми потрібні один одному: Туск закликав вирішити непорозуміння між Польщею і Україною

Фото: Delfi

Воно не має перешкоджати інтересам ані України, ані польських фермерів, які продовжують протестувати на кордоні, блокуючи КПП.

З такою заявою виступив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час спільної пресконференції з канадським колегою Джастіном Трюдо. Про це пише Независимый Регион з посиланням на Ukrayina.pl.

Туск повідомив, що Польща готова співфінансувати український експорт до країн, які потребують українську сільськогосподарську продукцію.

«Треба шукати рішення. Ми говорили про те, як Канада і Польща можуть радикально збільшити можливості експорту українського зерна до нужденних і голодуючих країн. Польща готова брати активну участь і співфінансувати таку діяльність, що може стати великим полегшенням: для польських і європейських фермерів, для України й для тих, хто чекає на дешеву їжу», — висловився глава польського уряду.

Прем’єр закликав Україну, Польщу та Європейську Комісії знайти спільне рішення щодо ситуації стосовно експорту українського збіжжя. Водночас він наголосив, що «жертвами того чи іншого рішення не можуть бути польські фермери».

За думкою Туска, якщо у такий критичний момент Україна та Польща посваряться і не знайдуть рішення, то «це буде найбільший ідіотизм в історії». Політик додав, що Варшава та Київ «потрібні зараз один одному, як ніколи раніше».

Раніше повідомлялось, що Путін використовує «творчий контент» для передвиборчої кампанії.

0 Replies to “Ми потрібні один одному: Туск закликав вирішити непорозуміння між Польщею і Україною”