Що не можна робити при застуді: народні методи, про які вам треба забути

Втім, мало хто знає, що вони приносять більше шкоди, ніж користі. Що не можна робити при застуді, пише Независимый Регион з посиланням на Країна здоров’я.

Що не можна робити при застуді

Дихати паром

У дитинстві багатьох із нас змушували дихати над каструлею із гарячою водою. Пара застилала очі, огортала легені. Тікли ріки сліз та соплів. Взагалі, інгаляції та прогрівання використовуються і в класичній медицині в ході фізіотерапії. Але це проходить не таким варварським методом, а з використанням спеціальних апаратів.

Пити горілку з перцем

Насправді горілка не має жодних лікувальних властивостей. Ба більше, міцний алкоголь пригнічує імунну систему, що може відстрочити одужання. Інша річ, що горілка створює ілюзію тепла, а сп’яніння відволікає людину від неприємних відчуттів.

Ходити в лазню

Куди точно не варто йти під час хвороби, то це в лазню. По-перше, висока температура парної підвищить і без того велике навантаження на серце. А по-друге, тепло прискорює розмноження вірусів, що точно не пришвидшить одужання.

Пити гарячі напої

Народна медицина рекомендує робити гарячий коктейль із молока з боржомі. На що традиційна медицина має кілька заперечень: не гаряче, а тепле. В іншому випадку можна отримати травму слизові оболонки гортані. І не обов’язково боржомі з молоком. Набагато корисніше приймати чай, сік чи морс.

Класти гірчичники чи ставити банки

Найбільше критики отримують такі дуже знайомі народні засоби, як банки і гірчичники. Відвертаючи увагу від хворого горла на обпалену шкіру, ці методи не мали жодного лікувального впливу. А ось опіки, проблеми із серцем та кровообігом траплялися нерідко.

Використовувати гас для полоскання

Безперечно, візит гасу фатальний для всіх бактерій, у тому числі хвороботворних. Але на додаток подразнюється слизова оболонка скрізь, куди дістанеться гас. Тому ніколи не застосовуйте гас як лікарський засіб. І іншим не дозволяйте.

Раніше НР писав про те, як зрозуміти, що у вас весняна алергія на цвітіння, і чим рятуватися.

0 Replies to “Що не можна робити при застуді: народні методи, про які вам треба забути”