Сили безпілотних систем представили загадковий дрон-камікадзе: що про нього відомо

Принаймні, такий висновок можна зробити з відеопрезентації, яку опублікувала пресслужба Генерального штабу ЗСУ. Про це передає Независимый Регион.

У ролику, який присвятили новій структурі в українській армії, з’являється дрон з трикутним крилом. Ця форма подібна до іранського безпілотника «Шахед», яким російські терористи майже щоночі б’ють по цивільним об’єктам України.

Назва і технічні характеристики цього дрона не розголошуються. Втім, на думку порталу Defence Blog, перед нами – «помітне доповнення» до українського військового арсеналу.

Насправді, появі нового дрона не варто дивуватися. В Україні на сьогоднішній день чимало розробників займаються розвитком саме цього технологічного напрямку. Багато з них отримали державну підтримку в рамках проєкту Bravo1. Ні для кого не буде новиною, що саме дрони внесли свої корективи в стиль цієї війни і кожна така розробка суттєво посилює українське військо.

Командувач СБС Вадим Сухаревський зазначиє, що відомство зацікавлене у великій кількості виробників дронів, для того, щоб армія мала ширший вибір апаратів. Він переконаний, що це також забезпечує здорову конкуренцію серед розробників.

Раніше НР писав про те, чому Україна отримає не всі снаряди, закуплені в рамках «чеської ініціативи».

0 Replies to “Сили безпілотних систем представили загадковий дрон-камікадзе: що про нього відомо”