Що робити, якщо смартфон перегрівся: 5 правил, які врятують ваш гаджет

Влітку однією з головних небезпек для смартфонів вважається перегрів, викликаний високими температурами та прямим впливом сонячних променів. Цей не тільки знижує продуктивність пристрою, а й може пошкодити його внутрішні компоненти скоротивши термін служби.

Независимый Регион з посиланням на Today.ua розповідає, як можна врятувати улюблений гаджет, якщо він перегрівся. У цьому допоможуть п’ять простих кроків.

Що робити при перегріві смартфона

Якнайшвидше знизьте вплив сонячних променів на девайс

За словами експертів, під час спеки варто звести до мінімуму використання смартфона, щоб він не перегрівався. Якщо це сталося, покладіть гаджет у темне місце і вимкніть його, зачекайте, поки батарея не охолоне.

Зніміть чохол та захисну плівку

Смартфон, безумовно, потребує захисту від пошкоджень, але в спеку, як кажуть експерти, аксесуари рекомендується знімати, так як вони заважатимуть гаджету відводити тепло, і навпаки, можуть пришвидшити перегрів. І не важливо, який саме у вас чохол: пластиковий, шкіряний чи силіконовий, у спеку його краще зняти.

Не використовуйте LTE за поганого сигналу

Сонячні промені мають сильний вплив на батарею, якщо ви використовуєте смартфон на вулиці, тому не рекомендується перевантажувати гаджет в цей час. Висока швидкість передачі даних для мобільних телефонів при низькому рівні сигналу тільки дасть процесору додаткове навантаження.

Вимкніть ресурсоємні програми

Для порятунку смартфону від перегріву, відключіть деякі програми, які «тягнуть» найбільше енергії. Не витрачайте ресурси свого пристрою, щоб не підвищувати температуру акумулятора та інших елементів смартфона.

Помістіть гаджет у холодильник

Привести телефон у почуття можна й іншим шляхом — залиште його в холодильнику на 15-20 хвилин. Після того, як батарея охолоне, телефоном можна знову користуватися, але тільки не навантажуйте одразу гаджет, нехай він трохи відпочине, тому що різкі перепади температур на нього погано впливають і можуть призвести до пошкоджень.

Раніше НР писав про топ-5 потужних смартфонів для фанатів мобільних ігор.

0 Replies to “Що робити, якщо смартфон перегрівся: 5 правил, які врятують ваш гаджет”