Які дешеві смартфони на Android варто обрати у 2024: вартість та функціонал вас приємно здивує

Кілька тижнів експерти тестували дешеві телефони на Android, та назвали три найкращих смартфони серед них. Про це пише Независимый Регион з посиланням на NY Times.

OnePlus Nord N30 5G

Цей пристрій не пропонує флагманську продуктивність, але має низку висококласних функцій. На відміну від багатьох бюджетних телефонів, його 6,7-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц добре підходить для ігор. Телефон отримав чип Qualcomm Snapdragon 695 та 8 ГБ оперативки, що забезпечує потужнішу продуктивність, ніж інші телефони сегмента.

Вартість – від 270 доларів.

Фото: The Verge

Samsung Galaxy A14 5G

Телефон не може похвалитись нестандартним дизайном, але він великий, яскравий та чутливіший, ніж можна було б очікувати від смартфона за такою ціною. Samsung обіцяє підтримку оновлень протягом чотирьох років. Більшість бюджетних телефонів не змогли б отримати й половину цього.

Вартість – від 200 доларів.

Фото: iXBT

Samsung Galaxy A03s

Найдешевший телефон у нинішній лінійці Samsung. Водночас його ціна не впливає на його швидкість. Смартфон дозволяє без проблем переглядати вебсторінки, надсилати повідомлення та грати в прості ігри. Попри низьку вартість, він буде отримувати оновлення до початку 2026 року, що є чудовою новиною для такого дешевого телефону. Якість збірки та камера посередні, але час автономної роботи відмінний.

Вартість – 160 доларів.      

Фото: Youtube

Раніше НР писав про те, як виглядає смартфон, який може стати конкурентом для iPhone.

0 Replies to “Які дешеві смартфони на Android варто обрати у 2024: вартість та функціонал вас приємно здивує”