Вже цього тижня Apple порадує користувачів низкою новинок

Фото: Українські Новини

Варто зазначити, що наразі не йдеться про проведення будь-якої презентації, а інформація буде подана лише у вигляді прес-релізів.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на веб-сайт MacRumors, який присвячений новинам та чуткам, пов’язаним з компанією Apple.

Які пристрої можуть представити

Перш за все це будуть дві нові моделі iPad Pro з чіпом M3, OLED-дисплеями, тоншим корпусом, передньою камерою в альбомній орієнтації, переробленим виступом задньої камери та іншими покращеннями дизайну.

Також компанія презентує два варіанти iPad Air з чіпом M2, включаючи першу 12,9-дюймову модель.

Користувачі зможуть побачити клавіатуру Magic Keyboard для iPad Pro зі збільшеним трекпадом, частково алюмінієвим корпусом та іншими покращеннями дизайну.

Крім того, компанія представить новий Apple Pencil.

Нові 13- та 15-дюймові моделі MacBook Air з чіпом M3, а також підтримкою Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3 також включені у перелік новинок.

За інформацією деяких джерел, анонс запланований на 6 березня, тобто вже у середу.

Марк Гурман із Bloomberg раніше припускав, що Apple представить нові моделі iPad Pro, iPad Air та MacBook Air «протягом березня чи квітня». Він також повідомляв, що компанія хоче випустити «спеціальну версію iOS 17.4 із підтримкою нового обладнання» наприкінці березня 2024 року.

Раніше повідомлялось, які моделі iPhone користувачі активно обирають при переході з Android.

0 Replies to “Вже цього тижня Apple порадує користувачів низкою новинок”