Україна – Ісландія: чи вдалось Україні пробитись до Євро-2024

Національна команда України отримала перемогу над збірною Ісландії з рахунком 2:1 і потрапила до Євро-2024.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на огляд матчу.

Як пройшла гра

Вже на перших хвилинах був заданий тон протистояння. Спершу ініціативою володіли українці Сергія Реброва, однак згодом «вікінги» взяли м’яч під свій контроль. На момент Торстейнссона на 14-й хвилині, з пострілом якого впорався Лунін, миттєво відповів Миколенко, але не влучив.

Команди не припинила відповідати атакою на атаку. Маліновський не використав напівнагоду, пробивши поруч із ближньою стійкою рамки Вальдімарссона. На відміну від нього, Альберт Гудмундссон свій шанс не проґавив, забивши м’яч у ворота українців.

Реакція Реброва на пропущений м’яч була миттєва: на розминці були помічені Михайліченко, Довбик, Ваната й інші. Утім, основний склад не припиняв спроб відігратись. Удар Судакова голкіпер перевів на кутовий, а Забарний після стандарту пробив у руки Вальдімарссона.

Вдруге поспіль героєм ледь не став Яремчук. На 39-й хвилині форвард збірної України з кількох метрів замкнув простріл Циганкова. Однак, асистент опинився в офсайді, коли Судаков закидав йому з глибини. Гол перед перервою був скасований суддівською бригадою.

З початком другого тайму команда Реброва провела серію гострих атак на полі суперників. Проте, «синьо-жовті» забили тоді, коли «вікінги» спробували огризнутися. Судаков перехопив м’яч і радіокерованою передачею знайшов Циганкова праворуч, а той змістившись у центр влучно пробив у нижній кут.

Перший гол додав збірній Україні впевненості. Наші хлопці повністю захопили ініціативу, що змусило Ісландію перейти в оборону. Виникали й нові нагоди забити. Яремчук із меж штрафного влучив у сітку зі зовнішнього боку після передачі Зінченка. Далі Вальдімарссон із-під поперечини витягнув удар Судакова зі штрафного. А Миколенко в ролі центрфорварда пробив повз ворота після передачі з глибини.

Ісландська збірна огризнулася на 77-й хвилині. Торстейнссон із лінії штрафного підступно пробив під поперечину, але Лунін парирував удар, перевівши м’яч на кутовий. Після стандарту Гаральдссон відправив м’яч на трибуни. За кілька хвилин Гудмундссон пробив повз ворота після помилки Забарного.

Щаслива кульмінація настала на 84-й хвилині. Циганков на вході в штрафний відпасував Судакову, а той відкинув ближче до центру під удар Мудрику. Легіонер із чемпіонату Англії зряче пробив у дальній кут що, дало змогу збірній Україні вирватись вперед – 2:1!

Фінальні хвилини матчу «синьо-жовті» відіграли впевнено – відсунули перебіг подій подалі від власної половини, заробляли стандарти, технічно тримали м’яч під контролем. Зрештою, арбітру Тюрпену довелось зафіксувати перемогу команди Реброва та констатувати вихід збірної України на четвертий чемпіонат Європи поспіль! Там їй доведеться зіграти з командами із  Бельгії, Словаччини та Румунії.

Раніше НР писав про те, в якому клубі Роналду планує завершити свою кар’єру.

0 Replies to “Україна – Ісландія: чи вдалось Україні пробитись до Євро-2024”