Військові аналітики дали тривожний прогноз щодо ситуації на Авдіївському напрямку

Фото: УП

Вони підтримують відносно швидкий темп наступу, перш ніж українські воїни встановлять складніші оборонні лінії у цьому районі. Також зазначається, що в найближчі кілька тижнів росіянами можуть бути захоплені населені пункти на захід та північний захід від Авдіївки.

Військові спостерігачі охарактеризовують зміцнення Сил оборони на захід від Авдіївки як «проблемні». Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що російські війська знизили темп наступу під час зачистки Авдіївки, але згодом він був відновлений на захід та північний захід від міста. Вони збільшили чисельність своїх штурмових груп із невеликих груп у складі відділень до взводів і навіть роти.

За повідомленням аналітиків, окупанти зосередили свої атаки на захід від Авдіївка на напрямку населених пунктів Бердичі, Орлівка, та Тоненьке. На цих напрямках українські захисники обладнали термінові оборонні позиції для прикриття військ, які відходять з Авдіївки та зупинки наступаючих сил загарбників.

Українські військові спостерігачі своєю чергою заявляють, що зміцнення Сил оборони на захід від Авдіївки «розчаровують». Водночас російські «військкори» кажуть, що нібито ЗСУ намагаються утримувати оборонні позиції безпосередньо на захід від міста. На їхню думку, українські воїни зосередяться на оборонній лінії на захід, яку захисники почали будувати в листопаді 2023 року.

Нагадаємо, президентка Єврокомісії запропонувала використати прибуток від активів РФ на озброєння для України.

0 Replies to “Військові аналітики дали тривожний прогноз щодо ситуації на Авдіївському напрямку”