У Росії стався масштабний інтернет-збій: не працюють популярні месенджери та мобільні оператори

Фото: УНІАН

У Росії 27 лютого стався масовий інтернет-збій. Низка додатків перестали працювати. Всі великі місцеві провайдери отримують скарги від своїх клієнтів.

Інформацію про це повідомили у Telegram-каналах. Про це передає Независимый Регион. За даними різних сервісів збоїв, проблеми з доступом до Zoom, Telegram та інших сталися приблизно о 12:30. Водночас у РФ перестав працювати Youtube.

Так, сьогодні росіян обурив збій у роботі Telegram, YouTube, ВК, WhatsApp, Viber. У мережі опублікували список додатків,які раптово наразі не працюють.

За повідомленням «Медузи», про збої заявили користувачі з Москви, Петербурга, Самари, Тольятті, Єкатеринбурга, Новосибірська та інших міст. Водночас в «Білайні» заявляють, що їхня мережа «працює в штатному режимі», а проблеми в роботі месенджерів та додатків на боці цих сервісів. У Tele2 теж заявили про штатну роботу їхньої мережі.

Російські ЗМІ пишуть, що деякі користувачі мають доступ до Telegram і Youtube, але тільки використовуючи певні VPN-сервіси. При цьому частина з мобільних VPN-клієнтів перестала працювати також.

Наголошується також, що у центрі моніторингу та управління мережею зв’язку загального користування підтвердили інформацію про збої в роботі Telegram.

О 12:42 у мережі почали з’являтися повідомлення про те, що Telegram знову почав працювати у нормальному режимі.

Нагадаємо, в Росії відзвітували, скільки паспортів РФ роздали українцям на окупованих територіях.

0 Replies to “У Росії стався масштабний інтернет-збій: не працюють популярні месенджери та мобільні оператори”