Путін на таке не здатен: Зеленський дав інтерв’ю під звуки бою

Фото: Детектор медіа

Український глава Володимир Зеленський дав інтерв’ю провідному Fox News Брету Байєру. Запис розмови відбувався за 5 км від фронту на Куп’янському напрямку від звуки пострілів та вибухів.

Це становить дуже разючий контраст із російський диктатором Володимиром Путіним, який при своїх публічних виходах оточений пафосом та великою кількістю охорони.

Ще однією «прикрасою» інтерв’ю президента стали котики. Один терся об його ноги, другий — бігав поруч. Про це розповідає Независимый Регион з посиланням на відео у Telegram-каналі «Реальна війна».

«Зеленський разом із товстеньким котиком давали інтерв’ю каналу Fox News. Такий був незвичайний бекстейдж інтерв’ю нашого президента. Це саме той вайб, на який не здатний старий кремлівський маразматик», — підписано кадри.

Водночас, знаходячись недалеко від лінії фронту, Зеленський говорив про дуже важливі речі. Він висловився про закінчення війни і розповів про втрати ЗСУ. Крім того, президент назвав причини відставки Валерія Залужного та натякнув на новий контрнаступ.

Нагадаємо, Зеленський підписав з прем’єркою Данії угоду про співпрацю у сфері безпеки.

0 Replies to “Путін на таке не здатен: Зеленський дав інтерв’ю під звуки бою”