Три загадкові серіали з неочікуваною розв’язкою, які не дозволять відірватися від екрана

Независимый Регион склав для вас список серіалів, які мають неочікувану розв’язку.

«ОА»

Серіал розповідає про дівчину на ім’я Прерія Джонсон, яка зникла безвісти сім років тому. Дівчина раптово повертається додому, ставши центром загадкового і незрозумілого. Повернення Прерії залишається оповите таємницею, оскільки вона не хоче розповідати про свої переживання та події, з якими стикнулась за цей час. Вона лише стверджує, що увесь час знаходилась поруч, але не надає жодних деталей.

Ще більше таємничості додає той факт, що до Прерії, яка раніше була сліпою, повернувся зір, і тепер вона хоче впізнавати членів своєї сім’ї лише на дотик. Ця неймовірна зміна викликає безліч питань у всіх, хто знає Прерію, адже їхні намагання з’ясувати, що сталося з нею за ці сім років, не дають результатів.

«Парфум»

Історія сироти Жана-Батиста Гренуя, який володів надзвичайним даром розрізняти найбільш вишукані та найменш помітні аромати, зачарувала мільйони сердець по всьому світу. Новий кіноваріант подій середини XVIII століття переносить їх у наші часи, а головними героями стали кілька друзів зі школи-інтернату, які об’єднані унікальною здатністю дуже чутливо відчувати запахи.

Друзі, захоплені своїм даром, вирішують дослідити вплив ароматів на поведінку людини. Їхні експерименти починаються з простих і невинних досліджень, але з часом вони почали поглиблювати технологію створення унікальних ароматів, які можуть впливати на емоції та дії інших людей. Вони навчаються мистецтва створення ароматів окремих осіб, відкриваючи нові можливості та аспекти своєї здатності.

Вони настільки захопились своєю роботою, що не помітили, як переступили межі дозволеного.

«Вбивство за абеткою»

Екранізація роману 1936 року розповідає про розслідування серії вбивств, які відбуваються на британській залізниці, з участю Еркюля Пуаро. Маніяк, який називає себе ABC, вчиняє вбивства в алфавітному порядку, а на тілах жертв залишає довідник ABC Railway Guide.

Раніше НР писав про чотири захопливих фільми, які ідеально доповнять ваш вечір.

0 Replies to “Три загадкові серіали з неочікуваною розв’язкою, які не дозволять відірватися від екрана”