Скільки заробляють відомі українські блогери

Втім, іноді зірки соцмереж, такі як колишній чоловік Ані Трінчер Олександр Волошин, скандальна Анна Алхім або ж Міша Лебіга, усе ж називають конкретні цифри. А інформацію про когось «зливають» інсайдери.

Скільки заробляють відомі блогери, розповідає Независимый Регион з посиланням на допис з Telegram-каналу «INSTAМАНІЯ».

Олександр Волошин

Так, блогер заробляє понад 70 тисяч доларів на місяць (приблизно 2,7 мільйона гривень). Основний його заробіток – це продаж власних курсів. Також незначну частину йому приносять рекламні інтеграції.

Фото: 24 канал

Кенді Суперстар

Дохід знаменитості складає понад 50 тисяч доларів на місяць (майже 2 мільйони гривень). Вона заробляє гроші на рекламі, а також за проводить консультації, на яких вчить людей заробляти в соцмережах. Одна така консультація блогерки коштує нібито 400 тисяч гривень.

Фото: РБК-Україна

Анна Алхім

Скандальна блогерка, яка продовжує споживати російський контент, нібито отримує понад 50 тисяч євро на місяць (понад 2 мільйони гривень). Свій прибуток вона отримає з реклами в Instagram. Вартість однієї Stories Алхім нібито коштує від 1 тисячі євро.

Фото: РБК-Україна

Анастасія Скальницька

Ця блогерка отримує стільки ж, скільки і Кенді Суперстар — приблизно 50 тисяч доларів. Вона заробляє гроші на рекламі та продажі курсів.

Фото: 24 канал

Таня Пренткович

Доходи блогерки трохи нижче, аніж у вищеперерахованих знаменитостей. Пренткович нібито отримує 40 тисяч доларів на місяць (понад 1,5 мільйона гривень).

Фото: 24 канал

Даша Квіткова

Колишня дружина Добриніна заробляє 30-40 тисяч доларів на місяць (до 1,5 мільйонів гривень). Однак, як стверджується, 15% цієї суми нібито належить її менеджеру.

Фото: УНІАН

Михайло Лебіга

Відомий блогер, який часто проводить прямі трансляції в соцмережах, отримує 10-12 тисяч доларів на місяць.

Фото: 24 канал

Нагадаємо, Шерон Стоун назвала ім’я продюсера, який змушував її до інтиму з братом Алека Болдвіна.

0 Replies to “Скільки заробляють відомі українські блогери”