Чому не можна сушити волосся феном у ванній

Найчастіше йдеться про дзеркало над раковиною — саме там зазвичай наводять красу. Однак це далеко не найбільш вдале рішення. Експерти рекомендують використовувати для косметичних процедур іншу кімнату. Про це пише Независимый Регион.

Чому не можна сушити волосся феном у ванній

Ні, зараз не йдеться про безпеку, так як загроза отримати удар струмом надзвичайно низка. Вологе приміщення не найкраще місце для створення укладання. Є дві причини. Перша — надмірна вологість. Після купання у ванній кімнаті утворюється висока вологість, що в свою чергу впливає на структуру волосся і може зіпсувати зачіску.

Зокрема, це правило стосується власників кучерявого волосся. Припустимо, кучері висушили феном. Після теплової обробки вони стають трохи сухими. Однак у вологому приміщенні залишаються найдрібніші частинки вологи, які «гуляють» по кімнаті. Вони осідають на волоссі — зачіска стає хаотичною, волосся складно зібрати в акуратний хвіст.

Існує і друга причина, через яку сушка волосся у ванній — погана ідея. Отже, у вологій ванній кімнаті сушка волосся триває набагато довше. На ньому постійно осідають дрібні частинки вологи — це перешкоджає укладанню. Довга сушка феном створює велике навантаження на волосся через що псується його структура.

Як швидко висушити і укласти волосся

Існує кілька дієвих способів, які допоможуть укладати волосся швидко і ефективно. Після миття голови акуратно промокніть волосся рушником або спеціальною серветкою з мікрофібри. Отже, після цього волосся можна провітрити в кімнаті — головне, не перестаратися. Після цих процедур можете включити фен. Спробуйте  робити укладку в іншій кімнаті — наприклад, у вітальні або передпокої.

Такі нескладні правила заощадять ваш час. Крім того, волосся буде захищене від негативного впливу і як приємний бонус наших реалій — менші витрати на електроенергію.

Крім того, не рекомендується користуватися феном в спальні. Річ у тім, що під час сушіння і укладання втрачається багато волосяних і шкірних лусочок. В результаті в ліжку можуть з’явитися постільні кліщі. У підсумку — поганий сон і «пом’ятий» зовнішній вигляд.

Раніше НР писав про те, як прибрати неприємний запах поту з одягу.

0 Replies to “Чому не можна сушити волосся феном у ванній”