Що не можна робити протягом трьох днів після фарбування волосся

Але іноді колір вимивається швидше, ніж очікувалось – буквально в лічені тижні, якщо не дні. Це відбувається через помилки, які ви робите в три найперших дні після фарбування.

Независимый Регион з посиланням на Medical Answers розповідає, що не можна робити в цей важливий період, якщо ви хочете зберегти яскравий і інтенсивний колір надовго.

Не сушіть волосся феном

Гаряче повітря не дає лусочкам волосся як слід закритися після б’юті-процедури, тому ви ризикуєте швидко втратити колір навіть за умови дотримання інших правил. Почекайте декілька днів, а потім зможете користуватись феном, як звикли.

Не розчісуйтеся агресивно

У перші дні після фарбування лусочки волоса розкриті, і це робить пасма помітно більш крихкими. Щоб уникнути ламкості, рекомендується використовувати пакетик з бальзамом з упаковки фарби і, звичайно ж, розчісувати локони варто якомога обережніше.

Не використовуйте шампунь від лупи

Зазвичай такий тип шампунів містить найактивніші пави, і вони попросту вимивають пігмент. Не користуйтесь таким засобом хоча б три дні або виберіть інший шампунь для волосся.

Не мийте голову хоча б протягом 24 годин після фарбування

Фарба містить знежирюючі інгредієнти і, отже, на добу цього ефекту вистачить, навіть якщо у вас ну дуже жирного волосся. За цей час фарба «схопиться», а потім можна повертати повсякденного б’юті-догляду.

Не використовуйте стайлінг

Все просто — він заважає пігменту закріпитися через агресивний склад. До того ж, намилювати голову доведеться декілька разів, щоб добре його змити.

Раніше НР писав про те, кому підходить «зворотне миття» волосся.

0 Replies to “Що не можна робити протягом трьох днів після фарбування волосся”