«Зворотне миття» волосся: що це і кому підходить

Независимый Регион з посиланням на Zhenskiy розповідає, що це і кому варто його спробувати.

Що таке «зворотне миття» і чому воно корисніше для волосся

«Зворотне миття» відрізняється від звичайно тим, що спочатку на волосся наноситься кондиціонер, а потім шампунь. За словами експертів, такий лайфхак повертає обсяг тонкому волоссю.

Звичайна проточна вода не до кінця змиває кондиціонер, який часто наносять вже після миття волосся шампунем. Частинки засобу залишаються на шкірі голови і волоссі і обтяжують його. Волосся швидше стає жирним, а укладання не приносить бажаний ефект. Особливо це критично для людей з жирною шкірою голови, тонким і рідким волоссям. Водночас шампунь відмінно справляється із завданням очищення.

Експерти зазначають, що шампунь позбавляє від непотрібних залишків кондиціонера і за рахунок цього волосся виглядає об’ємнішим. При цьому порядок нанесення засобів ніяк не впливає на ефективність кондиціонера – він все одно гарно зволожує волосся.

Дерматологи називають ще одну перевагу «зворотного миття». Вони стверджують, що якщо змивати кондиціонер шампунем, волосся буде виглядати чистим довше, ніж зазвичай. Експерти радять спробувати цей метод, навіть у якщо у вас немає видимих проблем з волоссям. Метод в цілому покращує здоров’я волосся за рахунок зволоження і відновлення перед етапом очищення.

Кому не варто використовувати цей метод

За словами дерматологів, люди з густим, жорстким або кучерявим волоссям можуть не побачити ефекту або навіть позбавити волосся глибокого зволоження, якого те потребує. Так що їм рекомендується мити голову як зазвичай.

Щоб перевірити дієвість даного методу, ви можете спробувати його на собі. Наступного разу, коли будете мити волосся, зробіть усе в зворотному порядку. Намочіть волосся і нанесіть кондиціонер. Засіб потрібно наносити і на волосся, і на шкіру голови. Розчісуйте протягом декількох хвилин — велику увагу приділіть кінчикам, бо вони найбільше позбавлені природного зволоження. Після цього змийте кондиціонер теплою водою, нанесіть шампунь і ще раз ретельно вимийте волосся.

Раніше НР писав про те, чим корисна бананова шкірка і як її використовувати у догляді за обличчям.

0 Replies to “«Зворотне миття» волосся: що це і кому підходить”