Коли і як висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Politeka.

Досвідчені городники знають, що помідори можна пересаджувати, як тільки пройдуть останні заморозки. Оскільки ці овочі люблять теплу погоду, варто відкласти посадку, доки на вулиці не стане комфортно.

Коли і як висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт

Насамперед, якщо ви вирощуєте рослини помідорів із насіння, то спочатку їх потрібно перемістити з лотка для посіву насіння в горщик більшого розміру, а вже тільки після цього висаджувати їх на городі. Це дає кореневій системі помідорів простір у розвиток.

Коли у саджанців з’явиться три або більше комплектів листя, це означатиме, що вже настав час пересадити помідори в більші горщики. В ідеалі це потрібно зробити приблизно за чотири тижні до того, як настане час пересаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт або контейнер.

Більші саджанці помідорів варто пересаджувати після того, як мине останній шанс заморозків і температура протягом дня буде стабільно комфортною.

Перед посадкою помідорів переконайтеся, що ґрунт вашого городу оброблений. Позбавтесь бур’янів і внесіть трохи компосту, щоб створити пухку грядку для посадки.

Також важливо обрати правильно місце для посадки помідорів – помідори повинні отримувати сонячне світло не менше шести-восьми годин на день.

Раніше НР писав про те, в які дні у квітні не можна працювати на городі.

0 Replies to “Коли і як висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт”