Notcoin: які перспективи монети та коли буде лістинг

Нещодавно проводилася битва сквадів, у якій постійний онлайн не падав нижче за 50 000 людей.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Полемика.

Що таке Notcoin

Notcoin — це ігровий проект в екосистемі TON, який створений на технічній платформі месенджера Telegram.

Автори проекту пропонують користувачам просту «гру», яка дозволяє майнити віртуальні монети, які потенційно можна буде конвертувати в токени.

Як заробляти монети

Notcoin пропонує користувачам майнити внутрішньоігрові монети через «кліки» у мобільній версії Telegram-додатку. Щоб отримати їх, потрібно зробити наступне:

  1. Запустити Telegram-бот Notcoin.
  2. Натиснути на Let’s go у головному меню.
  3. Клікати по екрану.

За кожне натискання користувач отримує одну монету та витрачає одну одиницю енергії. Деякі гравці вважають, що зібрані бали в майбутньому можна буде отримати аірдроп у токенах на блокчейні TON.

Які перспективи Notcoin

Notcoin показує багатообіцяючі перспективи на ринку криптовалюти. Хоча наразі ажіотаж на продукт спав після старту проекту, на сайті у онлайн-режимі постійно знаходяться щонайменше 50 000 людей.

Крім того, Notcoin привернув до себе $1,5 мільйона доларів інвестицій, що свідчить про довіру користувачів до продукту. До інвесторів увійшов і сам месенджер Telegram, який створив даний крипто-продукт.

Битва сквадів

Будь-який користувач Notcoin може створити свій сквад із себе та інших гравців для отримання загальної вигоди.

У недавній битві сквадів взяли участь 100 найкращих загонів. Битва тривала більше тижня. Ціль поєдинку полягає у наборі найбільшої кількості балів командами. З першого до четвертого дня битву залишило 20 сквадів, на п’ятий день ще 15, у шостий — ще 2. У сьомий день лише один. На восьмий день відбувся фінал.

Переможець отримав нагороду у вигляді 2 мільйонів HE.

Скільки намайнили Notcoin

Станом на 21 лютого відомо, що гравці наклікали більше 8 500 000 ноткоїнів. Для проекту-початківця, який просувається месенджером Telegram, результат є приголомшливим.

Тому аналітики закликають вкладатися в цю криптовалюту, оскільки в неї великі перспективи.

Чому поки відкладають лістинг

Лістинг валюти наразі не планується.

В компанії CoinW заявили, що стежать за просуванням Notcoin. За його словами, в майбутньому лістинг планують одразу на кількох найбільших біржах, серед яких і CoinW.

Крім того, на ринок Notcoin впливають SEC та інші регулятори. Вони можуть змінити вектор проекту, тому не зміцнившись, для команди Notcoin небезпечно робити лістинг.

0 Replies to “Notcoin: які перспективи монети та коли буде лістинг”