Нове морозиво «Ласунка» – спонсор смачної осені!

Як гадаєте чи можливо такий простий та знайомий десерт, як морозиво зробити цікавим та ще більш смачним? У компанії «Ласунка» переконані – безперечно так! Адже два нових види в асортименті преміальної лінійки «Banket DELUXE» – ідеальні приклади саме таких десертів.

Чудова вага у 300 грамів, зручне пакування у вигляді картонного відерця, яскравий дизайн та найголовніше – це смак! Бо саме смак є тим, що вирізняє «Banket DELUXE» з поміж інших.

 «Banket DELUXE» вишня ∙ ваніль 

Біле морозиво з ягідним джемом по праву можна вважати традиційним смаковим поєднанням. Тож у новому «Banket DELUXE» класичне ванільне морозиво доповнили щедрою кількістю джему з соковитої вишні зі шматочками стиглих ягід – та отримали улюблене багатьма поєднання. Але те що робить його по-справжньому особливим – справжній бельгійський шоколад! Він огортає весь десерт, тим самим надаючи йому надзвичайний смак!   

«Banket DELUXE» шоколад ∙ крем 

Якщо обираючи десерт, ви віддаєте перевагу шоколадним смакам – цей «Banket DELUXE» точно для вас! Ніжне шоколадне морозиво поєднали з солодким кремовим соусом з легкою та приємною текстурою. А завершальним штрихом став білий бельгійський шоколад, що перетворив морозиво на дійсно вишуканий десерт!

Тепер, обираючи яке купити морозиво, не гайте часу та робіть ставку на особливий «Banket DELUXE» у бельгійському шоколаді від компанії «Ласунка», від якого ви гарантовано отримаєте задоволення!

0 Replies to “Нове морозиво «Ласунка» – спонсор смачної осені!”