Ким працевлаштуватися у Білій Церкві без допомоги рекрутингової агенції?

Біла Церква – це місто є культурним, освітнім та економічним центром Київської області. У його історичній частині зосереджено багато архітектурних пам’яток, завдяки яким сюди з’їжджаються туристи. Цим фактом обумовлено розвиток сфери торгівлі, надання послуг, готельно-ресторанного бізнесу, туризму та, звичайно ж, транспорту та логістики. А отже, досить популярною залишається робота повара Київ та Біла Церква особливо потребують таких спеціалістів, як:

  • бариста;
  • промоутер;
  • менеджер з продажу.

Для пошуку відповідної вакансії краще скористатись онлайн-сервісом OLX Робота.

Бариста

Цей фахівець повинен володіти всіма тонкощами приготування кави: чим відрізняються різні сорти зерен, як вони ростуть, якими способами їх обсмажують та головне, які смакові якості має кожен сорт. Бариста здатний доставити клієнту справжню насолоду, подавши смачний та ароматний напій. Але не варто боятись та відмовлятися від професії, адже багато роботодавців готові самостійно навчати всіх тонкощів та майстерності.

Фахівці цього профілю потрібні в кафе, бари, ресторани, піцерії, суші-бари, пекарні та дрібні кав’ярні. Ця професія нерозривно пов’язана зі спілкуванням та комунікацією. Тому відкритість, ввічливість, емпатія та готовність доставляти людям радощі особливо важливі. Окрім баристи, потрібні офіціанти, бармени, кухарі-універсали.

Промоутер

Такий фахівець займається рекламною компанією, привертає увагу до бренду, поширюючи листівки та інформуючи клієнтів про майбутні акції та знижки. Додатково до його обов’язків можуть входити активні продажі, складання звітної документації або збір контактних даних учасників. Професія найбільше поширена серед людей молодого покоління та студентів, які шукають шляхи тимчасового заробітку.

Менеджер з продажу

Фахівці цього профілю забезпечують фінансовий добробут будь-якої компанії, просуваючи товари та послуги на ринку та розширюючи клієнтську базу. Залежно від специфіки фірми, може змінюватися коло обов’язків. Головне, щоб кандидат на цю посаду був активним, комунікабельним, чемним та вмів грамотно спілкуватися.

0 Replies to “Ким працевлаштуватися у Білій Церкві без допомоги рекрутингової агенції?”