Більше не секретар РНБО: як відреагував Данілов на своє звільнення

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на допис Олексія Данілова в Facebook.

Данілов зазначив, що посаду секретаря РНБО він займав більш, ніж чотири роки і віддавався роботі на повну.

«4 роки 5 місяців 24 дні роботи на посаді Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Роботи, якій віддавались до останку. Дні, за які не соромно. Години, які летіли блискавично. Дякую долі, що дала мені можливість служити своїй країні і своєму народові в час миру і в час війни», — написав екс-секретар РНБО.

Данілов висловив подяку главі держави за довіру і за можливість «бути причетним до написання Великої Історії в момент найбільшого випробування і найбільшого піднесення». Він також подякував команді, яка працювала поруч з ним. Чиновник додав, що надалі працюватиме на благо України, зберігаючи у серці віру в нашу перемогу.

«Дякую нашій команді, яка проробила величезну роботу, створивши унікальні інформаційно-аналітичні системи, журналістам і справжнім професіоналам, усім тим, хто допомагав у нашій роботі. Як би важко не було, якою б безпросвітною не здавалася ситуація, ми працювали і будемо надалі працювати для України і задля України, вірили і віримо в нашу Перемогу», — зазначив екс-секретар.

Водночас він закликав «не боятися, ніколи і нікого, йти вперед і вірити в Україну, вірити в народ України» і запевнив, що Росія буде знищена.

«Російська потвора буде знищена, химерне створіння сконає і згине в мороці історії – і зробить це український воїн, за плечима якого стоїть наша історія, наша доля і наша місія», — резюмував Данілов.

Звільнення Данілова і призначення Литвиненко

Сьогодні, 25 березня, український глава Володимир Зеленський звільнив Олексія Данилова з посади секретаря Ради нацбезпеки України. Відповідний указ опубліковано на сайті Офісу президента України.

Новим секретарем РНБО України став Олександр Литвиненко, який до цього обіймав посаду голови Служби зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, Путін виступив з новою заявою щодо теракту в «Крокусі» і знову звинуватив Україну.

0 Replies to “Більше не секретар РНБО: як відреагував Данілов на своє звільнення”