Голова Військового комітету НАТО прибув до Києва: що сказав про розвиток війни і справжній страх Путіна

Риторика РФ щодо цього відрізняється від реальних речей.

Таку думку висловив голова Військового комітету НАТО, адмірал Роб Бауер під час 16-го щорічного Київського Безпекового Форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну». Про це передає Независимый Регион.

За його словами, наразі немає підстав вважати, що Росія може використати ядерну зброю. Адмірал додав, що США веде спостереження того, що відбувається в РФ.

Росія вчиться на помилках, але не досягає успіху

Водночас Бауер зазначив, що на полі бою російська армія аналізує свої помилки і вчиться на них. За його словами, це не говорить про те, що РФ має ідеальну армію або що у них виходить все, що заплановане з погляду координації та управління військами.

Бауер зазначив, що невміле використання артилерії свідчить про те, що РФ не здатна вести сучасну та маневрену війну.

«Артилерійські обстріли – це тактика Другої світової війни», — сказав Бауер.

Вів зазначив, що Росія може виробляти більше ракет і снарядів, тому країни НАТО будуть вимушені нарощувати виробництво засобів ураження. Водночас адмірал підкреслив, що фінансові ресурси на це є.

Чого боїться Путін

Бауер наголосив, що Путін боїться на зброї, а демократії, тому кидає всі ресурси на те, щоб її знищити.

«Ця війна ведеться тому, що президент Путін боїться чогось набагато потужнішого, ніж будь-яка фізична зброя на землі, — демократії. Якщо український народ матиме демократичні права, то незабаром і народ Росії теж забажає справжніх демократичних прав. Ось про що ця війна насправді», — висловився він.

За його думкою, зараз настав вирішальний момент. Бауер впевнений, що дати Путіну перемогти – це буде величезною історичною помилкою.

«Це було б для всіх нас небезпечно. Тому що результат цієї війни впливатиме на долю всього світу», — резюмував він.

Мобілізація в Україні

Також він висловився щодо важливості проведення мобілізації в Україні. За його словами, до цього закликає країну НАТО. Бауер наголошує, що «Україні потрібні не лише гранати, для перемоги, а потрібні люди».

Раніше НР писав про те, що сказав Путіну день анексії Криму і яку долю «напророчив» Кримському мосту.

0 Replies to “Голова Військового комітету НАТО прибув до Києва: що сказав про розвиток війни і справжній страх Путіна”