РДК прорвали кордон з РФ: що буде далі

Він вважає, що інші організації можуть підтримати добровольців.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на коментар керівника Центру військово-правових досліджень Олександра Мусієнко для РБК-Україна.

Мусієнко зазначив, що наступним кроком після прориву кордону для бійців стане демонстрація, що озброєна опозиція є і вона буде чинити опір.

Експерт зауважив, що тепер до РДК та легіону «Свобода Росії» додався «Сибірський батальйон». За думкою Мусієнко, інші організації також мають намір приєднатися до визвольного руху.

«Скоро про це будуть новини. Зокрема, рухи, які знаходяться безпосередньо в Росії», — висловився експерт.

Він заявив, що такі організації чекають на команду, після чого буде оприлюднено маніфест з політичними вимогами до режиму російського диктатора Володимира Путіна. Експерт вважає, що це станеться вже найближчим часом.

«Вони вийдуть з ним, це публікуватиметься, і ми спостерігатимемо за процесом формування потужної збройної опозиції в РФ. Такого ми ще не бачили. Я сподіваюся, інформація про це з’явиться зовсім скоро», — запевняє експерт.

Що передувало

Сьогодні, 12 березня, Легіон «Свобода Росії», «Російський добровольчий корпус» та «Сибірський батальйон» прорвали кордон із Росією. Вони, ймовірно, взяли під свій контроль кілька населених пунктів. Сіра зона на території РФ розширюється.

Раніше НР писав про те, що відомо про фільм «20 днів у Маріуполі» і Чернова, який здобув «Оскар».

0 Replies to “РДК прорвали кордон з РФ: що буде далі”