Путін знову бряцає ядерною зброєю і погрожує «набагато трагічнішими» наслідками

Фото: Euronews

Російський диктатор також пригрозив країнам-членам НАТО ракетами, якщо ті захочуть розмістити свої війська в Україні.

Про це пише Независимый Регион з посиланням на заяву Путіна, яку він зробив у четвер, 29 лютого, виступаючи з посланням до Федеральних зборів.

Президент РФ заявив, що його плани у сфері озброєння нібито виконані та «ядерка» готова до застосування у разі такої необхідності.

«У стані повної готовності до гарантованого застосування знаходяться стратегічні ядерні сили. Те, що ми планували у сфері озброєння, про що я говорив у посланні 2018 року, все зроблено або завершується ця робота», — похвалился глава Кремля.

Крім того, диктатор заявив, що російські війська вже застосовували в бою ударний гіперзвуковий комплекс морського базування «Циркон» та гіперзвуковий комплекс «Кинджал». Ба більше, завершуються випробування крилатої ракети «Буревісник», а комплекс «Сармат», який вже потрапив на озброєння росармії, нібито скоро себе продемонструє на полі бою.

Водночас Путін у своїй промові згадав пропозицію союзників України направити до країни війська. Він заявив, що Росія у відповідь здатна завдати ракетних ударів по країнах, які приймуть таке рішення.

«Тепер наслідки для будь-яких можливих інтервентів будуть набагато трагічніші. У нас теж є зброя, яка може вражати цілі на їх території», — сказав диктатор, нагадавши про попередні війни західних країн проти Росії.

Глава Кремля зазначив, що це «реально загрожує конфліктом із використанням ядерної зброї, а значить знищенням цивілізації».

Нагадаємо, Буданов відповів про можливість «заморозки» війни з РФ.

0 Replies to “Путін знову бряцає ядерною зброєю і погрожує «набагато трагічнішими» наслідками”