У Японії зробили нову пропозицію щодо Курил: в Кремлі відповіли хамством

Фото: Волинські Новини

Японія прагне знайти рішення в територіальних питань щодо Курильських островів. Прем’єр-міністр Фуміо Кісіда підтвердив наміри країни укласти відповідну угоду з російською стороною. Він пропонує підписати мирний договір із Росією, але при умові, якщо Москва вирішить поточні територіальні питання.

Таку заяву Фуміо Кісіда зробив в ефірі японського телеканалу Shugiin TV. Про це повідомляє Независимый Регион.

«Японія, як і раніше, твердо віддана курсу, спрямованому на укладення мирного договору», — підкреслив прем’єр-міністр. Цю тезу він озвучив у ході своєї програмної промови.

Медведєв відповів японському прем’єру у своїй звичній манері – зверхньо та по-хамськи.

«Нам глибоко наплювати на «почуття японського народу» по так званих Північних територіях. Це не «спірні території», це – Росія», — заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв.

Варто зазначити, що мирний договір між Росією та Японією не підписується понад 70 років. Умовою його укладання Токіо називає повернення островів Ітуруп, Кунашир, Шикотан та Хабомаї. В свою чергу, Москва наполягає на тому, що Південні Курили перебувають у складі СРСР за підсумками Другої світової війни та суверенітет над ними не підлягає сумніву.

У Японії назвали несправедливою позицію Росії щодо Курильських островів.

Нагадаємо, ЗМІ розкрили подробиці втечі Влада Ями за кордон.

0 Replies to “У Японії зробили нову пропозицію щодо Курил: в Кремлі відповіли хамством”