В Офісі президента відреагували на інформацію про новий наступ росіян

Фото: Delfi

Однак загарбники намагаються активно проводити наступальні дії.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на радника глави Офісу президента Михайла Подоляка в інтерв’ю «24 каналу».

Він зауважив, що в оцінці бойових можливостей противника краще спиратися на заяви Генштабу ЗСУ та Головного управління розвідки Міноборони.

Однак, за думкою Подоляка, сьогодні російська армія — інша, ворог воює кількістю. Крім того, у росіян є як стара, так і нова зброя. Але тут, як вважає радник керівника ОП, вже «питання до санкцій».

Подоляк зазначив, що новий наступ РФ малоймовірний, оскільки «Росія вже не в тому стані, щоб організувати таку масштабну наступальну операцію». Водночас окупанти активно намагаються проводити наступальні операції на Донецькому напрямку. Однак ЗСУ після майже двох років війни точно знають, що і як треба робити та як цьому протистояти.

Радник керівника ОП також наголосив на важливості передачі Україні далекобійних ракет, щоб суттєво знищити резерви у тилу ворога.

«Не можна протиставити Росії кількість — ви маєте протиставити якість управлінських військових рішень, якість високоточної зброї, якість прийняття рішення як таких. Тобто треба оперативно приймати ті чи інші рішення», — додав він.

Раніше НР писав про те, що нова стратегія США щодо України не націлена на звільнення окупованих територій.

0 Replies to “В Офісі президента відреагували на інформацію про новий наступ росіян”