В Німеччині спробували виправдатись за відмову від передачі Україні далекобійних ракет Taurus

Фото: Еспресо

З такою заявою виступив депутат Бундестагу від урядової Соціал-демократичної партії Німеччини, член комітету з питань оборони Йоганнес Арльт. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на DW.

Він повідомив, що наразі в Німеччині є обмежена кількість ракет Taurus. Водночас країна не може збільшити виробництво такого озброєння для поповнення запасів своєї армії.

«Тому з огляду на наші союзницькі зобов’язання перед НАТО та з урахуванням тих заходів, які ми повинні вжити для посилення власної безпеки, було б розумніше ці ракети не надавати», — заявив депутат.

Арльт також зазначив, що зараз важливо створити рамкові умови для промисловості, щоб забезпечити більш надійне виробництво зброї та боєприпасів. Це важливо як для задоволення потреб Німеччини, так і для допомоги Україні.

Варто нагадати, що Україна ще з минулого року просить Німеччину про передачу ракет Taurus, які можуть знищувати цілі на відстані до 500 кілометрів. Це потрібно для атак по об’єктах у тилу російських окупантів.

Однак Німеччина досі відмовляється від таких поставок. Зокрема, проти передачі цих ракет виступає канцлер Олаф Шольц, оскільки побоюється «можливих ударів по території РФ».

Раніше НР писав про те, що у Німеччині вважають, що війна з РФ цілком реальна.

0 Replies to “В Німеччині спробували виправдатись за відмову від передачі Україні далекобійних ракет Taurus”