Данілов оцінив, чи здатна Росія відкрити новий фронт під час війни проти України

Фото: Інтерфакс

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на заяву секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олексія Данілова в ефірі телемарафону.

«Можливості Російської Федерації відкривати нові фронти немає зовсім доти, поки вони знаходяться на території України», — наголосив Данілов.

Він також додав, що після того, як загарбники звільнять окуповані території України, вони будуть позбавлені можливості проводити будь-які війни.

Також Данілов прокоментував статтю Bild про те, що Німеччина нібито готується до гібридної російської атаки на східний фланг НАТО, яка може статися у лютому. Як стверджують журналісти, така ситуація повпливає на допомогу Україні.

Секретар РНБО зазначив, що він більш ніж впевнений, що союзники продовжуватимуть допомагати нашій країні, так як вони розуміють, що у разі просідання ситуації на фронті, НАТО матиме проблеми з Росією.

Данілов наголосив, що українці готові боротись за свою незалежність і знищувати ворога, країни НАТО будуть допомагати, так як не бажають вести пряму війну з РФ.

Він вважає, що світ вже давно веде інформаційну та торговельну війну з Росією.

Нагадаємо, Дуда звернувся з важливим попередженням до світових лідерів.

0 Replies to “Данілов оцінив, чи здатна Росія відкрити новий фронт під час війни проти України”