Байден зробив тривожну заяву щодо підтримки Ізраїлю

Фото: Вечірній Київ

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на BBC.

Глава Білого дому підтвердив, що США та ЄС і надалі підтримуватиме Ізраїль, але зробив пряме попередження його уряду. Він говорить, що через невибіркові бомбардування Сектору Газа світова підтримка Ізраїлю слабшає.

Водночас Байден додав, що немає «жодних сумнівів щодо необхідності боротьби з ХАМАС», та Ізраїль має «повне право» робити це.

Так, на президента США зростає тиск, зокрема з боку власної Демократичної партії, з вимогою стримати військову кампанію Ізраїлю. Нещодавно Вашингтон закликав Тель-Авів «цінувати людське життя» та дати більш чіткі інструкції, щоб дозволити людям уникнути конфлікту в Газа.

Високопосадовці США демонструють невдоволення реакцією Ізраїлю.

Як заявляє Міністерство охорони здоров’я Сектору Газа, яке знаходиться під керівництвом ХАМАСу, з 7 жовтня від ізраїльських бомбардувань загинули понад 18 400 людей, у той час як бойовики ХАМАС прорвалися через периметр, який знаходиться під охороною Ізраїля, та вбили щонайменше 1200 осіб.

Тим часом прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що його країна отримала «цілковиту підтримку» США у своїй наземній війні та на шляху знищення ХАМАС і звільнення заручників. За його словами, Вашингтон заблокував «міжнародний тиск для припинення війни».

Нагадаємо, Зеленський закликав США надати Україні ATACMS більшої дальності.

0 Replies to “Байден зробив тривожну заяву щодо підтримки Ізраїлю”