Як підозрюваному у справі «Приватбанку» олігарху Боголюбову вдалось виїхати з України

Про це пише Независимый Регион з посиланням на «Українську правду».

Кілька журналістів у правоохоронних органах підтвердили, що пенсіонера, який загубив документи, Миколу Купріяновича Сюмака, вже знайшли і опитали. Саме його паспортом нібито скористався Боголюбов.

Сам же пенсіонер розповів журналістам, що закордонний паспорт був загублений ще навесні 2022 року. Він також переконує, що не покидав межі України 24 червня цього року та перебуває наразі вдома.

За версією слідства, незаконний перетин кордону із чужим документом Боголюбова міг здійснити 46-річний прикордонник Володимир Макаренко. Наразі його затримали, та помістили в СІЗО, оголосивши про підозру.

Співрозмовники видання у правоохоронних органах та бізнесових колах заявляють, що сам Геннадій Боголюбов робить спроби по отриманню політичного притулку у Великій Британії та Австрії.

Журналісти, посилаючись на свої співрозмовників, розповідають, що скористатись паспортом іншої людини Боголюбова спонукав той факт, що в системі прикордонників щодо нього стоїть «прапорець», а відтак його виїзд необхідно було узгоджувати з керівництвом прикордонної служби.

Варто нагадати, що 7 липня, в українських ЗМІ з’явились повідомлення, що Боголюбов покинув Україну, ймовірно, через підозру від Бюро економічної безпеки у справі «ПриватБанку». ДБР провело затримання прикордонника, який сприяв втечі з України Геннадія Боголюбова, а самому бізнесмену заочно оголосило про підозру.

Раніше НР писав про те, що Байден на саміті НАТО анонсував додаткові системи ППО для України.

0 Replies to “Як підозрюваному у справі «Приватбанку» олігарху Боголюбову вдалось виїхати з України”