У яких випадках пасажири зобов’язані мати паперові залізничні квитки: в УЗ дали відповідь

Для внутрішніх рейсів зникла потреба у тому, щоб друкувати їх чи обмінювати в касі. Проте для міжнародних рейсів до Австрії та Угорщини існують винятки.

Про те, чому для подорожей до цих країн потрібно мати паперові квитки, повідомляє Независимый Регион з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Міжнародні залізничні перевезення до Австрії та Угорщини здійснюються у співпраці з австрійськими та угорськими залізничними компаніями. Одна з їхніх вимов  — квиток має бути роздрукований.

Українські вагони RIC (прямий поїзд №749 Київ – Відень) та угорські поїзди (№146 Чоп – Відень) здійснюють транзитні перевезення. Під час руху представники залізничних компаній можуть:

  • перевіряти квитки;
  • робити позначки;
  • фіксувати дані для статистики та звітності.

Вартість квитка формується шляхом розподілу між залізницями країн пропорційно кількості пройдених кілометрів, тому перевірка квитків є важливою частиною взаємного контролю.

Що загрожує пасажирам Укрзалізниці за відсутність паперового квитка

Зазначається, що усім пасажирам, які придбали квитки через додаток УЗ на рейси до Угорщини чи Австрії, надсилається сповіщення про необхідність роздрукувати квиток. На самому бланку квитка також вказується інформація про обов’язок мати паперовий квиток.

Якщо пасажиром з якихось причин ця вимога не була виконана, можуть виникнути неприємні ситуації. Зокрема, залізничники сусідніх країн можуть вимагати оплату за транзитний проїзд.

«Будьте уважні, перегляньте ваші проїзні документи. Маєте сумніви – телефонуйте до контакт-центру за номером: 0800503111», — закликають в Укрзалізниці.

Раніше НР писав про те, що робити, якщо ви застрягли в ліфті під час відключення світла.

0 Replies to “У яких випадках пасажири зобов’язані мати паперові залізничні квитки: в УЗ дали відповідь”