88-річний дідусь покинув дім на Донеччині, щоб не отримувати російський паспорт: що відомо

Все через те, щоб не отримувати громадянство РФ.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на допис голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Вадима Філашкіна в Telegram.

Що відомо

Дідусь самостійно дістався до підконтрольної українським військовим території, де його зустріли волонтери та доправили у Покровськ.

Вадим Філашкін зауважив, що завдяки співпраці з організацією «Схід-SOS» вони зуміли оперативно організувати евакуацію дідуся до тимчасового притулку в Дніпрі.

Після цього Івана Яковича перенаправлять до однієї з установ системи соціального захисту населення, де йому нададуть житло та всі необхідні соціальні послуги.

За словами чоловіка, окупанти відібрали його український паспорт та хотіли видати російське громадянство. Однак, він відмовився і тому прийняв рішення про вихід з окупованої території.

З документів у дідуся лишилось лише пенсійне посвідчення, він зібрав свої речі в один рюкзак та пішов.

«Історія пана Івана вражає. Це громадянська позиція та любов до Батьківщини. Я щиро вдячний усім, хто підтримує жителів області. Ваша небайдужість рятує життя наших людей!» — наголосив Філашкін.

Варто додати, що ситуація в Очеретиному усладнюється. Окупаційним військам вдалось просунутися по трасі й захопити центр населеного пункту.

Окупанти скористались ротацією підрозділів Сил оборони України. Ворог зміг цим скористатись і сконцентрувати зусилля для захоплення частини Очеретиного.

Раніше НР писав про те, що в Україні прийняли новий закон про мобілізацію.

0 Replies to “88-річний дідусь покинув дім на Донеччині, щоб не отримувати російський паспорт: що відомо”