Росія хоче повторити екологічну катастрофу: куди цієї ночі цілились росіяни

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на допис президента в Telegram.

«Перша Ставка, за скликання якої відповідав новий секретар РНБО Олександр Литвиненко. Виклики дуже серйозні», – написав президент.

Він зазначив, що російські окупанти знову завдали ударів по українській енергетиці.

Президент повідомив, що заслухав доповіді прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра енергетики Германа Галущенка, голів правлінь «Укренерго» та «Нафтогазу» Володимира Кудрицького та Олексія Чернишова про завдану шкоду та відновлювальні роботи.

Зеленський зауважив, що на Ставці також обговорили найбільш дієві способи фізичного захисту та їх впровадження на інших об’єктах.

За словами президента, вночі 29 березня цілями росіян стали Канівська та Дністровська ГЕС. Ворог прагне повторити екологічну катастрофу, як з Каховською ГЕС. Однак тепер, від наслідків постраждає не лише Україна, але й Молдова.

«Але тепер під загрозою не лише Україна, а й Молдова. Вода не зупиниться перед прикордонними стовпами, як не зупиниться і російська війна, якщо разом і вчасно не зупинити її в Україні», – наголосив президент.

Глава держави зазначив, що другим питанням на Ставці були контракти на постачання зброї та боєприпасів на найближчий час і на перспективу. Особлива увага була приділена засобам ППО.

«Через інтенсивність російських обстрілів необхідно швидше поповнювати запаси. Доручив посилити роботу з партнерами. Розраховуємо на їхню швидку реакцію», – підкреслив Зеленський.

Раніше НР писав про те, що змусить Путіна піти на переговори про закінчення війни.

0 Replies to “Росія хоче повторити екологічну катастрофу: куди цієї ночі цілились росіяни”